1
/
of
1
Quarter Spring Farm
Soap Making Class
Soap Making Class
Regular price
$65.00 USD
Regular price
Sale price
$65.00 USD
Unit price
/
per
Couldn't load pickup availability
Ever wonder how we make our amazing goat milk soap? Now you can find out. We are now offering introductory soap making lessons. Classes last about 3 hours and will teach you the basics of hot process soap. You will make a pound of soap to take home with you. Classes are $65/person, and we can accommodate a class size of 3. So tell your friends and let's start learning! Drop us a line here if you are interested.
Share
